L16PLT10BWHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: L16PLT10BWHT
Producent / Mærke: E-Switch
Produkt beskrivelse INCAND PANEL INDICATOR 14V
Dataark: L16PLT10BWHT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for L16PLT10BWHT
Varenummer L16PLT10BWHT Fabrikant E-Switch
Beskrivelse INCAND PANEL INDICATOR 14V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14934 pcs Datablad L16PLT10BWHT.pdf
Bølgelængde - Peak - Spænding 14V
Synsvinkel - Type Incandescent
Afslutningsstil - Serie L16
Vurderinger AC/DC Panel Cutout Form Round
Panel Cutout Dimensioner 0.63" (16.00mm) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating - Lens gennemsigtighed Diffused
Linseformat / størrelse Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm Objektivfarve White
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Lampens farve -
Ingress Protection - Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Incandescent Panel Indicator Diffused 14V 80mA Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm Nuværende 80mA