RDMBC16R2T
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RDMBC16R2T
Producent / Mærke: E-Switch
Produkt beskrivelse SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V
Dataark: 1.RDMBC16R2T.pdf2.RDMBC16R2T.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RDMBC16R2T
Varenummer RDMBC16R2T Fabrikant E-Switch
Beskrivelse SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37120 pcs Datablad 1.RDMBC16R2T.pdf2.RDMBC16R2T.pdf
Vaskbar Yes Spændingsbedømmelse 42VDC
Afslutningsstil PC Pin Serie RDM
Tonehøjde 0.100" (2.54mm), Full Emballage Tube
Driftstemperatur -60°C ~ 125°C Antal positioner 16
Monteringstype Through Hole, Right Angle Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Mekanisk liv 25,000 Steps Længde 0.291" (7.40mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde over bord 0.291" (7.39mm)
Funktioner IP67 - Dust Tight, Waterproof Elektrisk liv 25,000 Steps
Detaljeret beskrivelse Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 42VDC Nuværende vurdering 100mA