EC19D01DK
Econais
EC19D01DK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EC19D01DK
Producent / Mærke: Econais
Produkt beskrivelse DEV KIT 802.11 B/G/N STANDARD
Dataark: 1.EC19D01DK.pdf2.EC19D01DK.pdf3.EC19D01DK.pdf
  • Besked
Specifikationer for EC19D01DK
Varenummer EC19D01DK Fabrikant Econais
Beskrivelse DEV KIT 802.11 B/G/N STANDARD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6159 pcs Datablad 1.EC19D01DK.pdf2.EC19D01DK.pdf3.EC19D01DK.pdf
Type Transceiver; 802.11 b/g/n (Wi-Fi, WiFi, WLAN) Serie WiSmart™
Andre navne 1483-1007 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer EC19D01DK Krav til farlige materialer 3 Boards
Frekvens 2.4GHz Til brug med / relaterede produkter EC19D01
Beskrivelse DEV KIT 802.11 B/G/N STANDARD
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
EC19D01-RL
EC19D01-RL
producenter: Econais
Beskrivelse: RF TXRX MODULE WIFI
På lager: 3578 pcs
Hent: EC19D01-RL.pdf
RFQ
EC19W01-R2
EC19W01-R2
producenter: Econais
Beskrivelse: RF TXRX MODULE WIFI CHIP ANT
På lager: 5177 pcs
Hent: EC19W01-R2.pdf
RFQ
EC19D01WADK
EC19D01WADK
Beskrivelse: WISAUDIO SDK (EC19D01)
Hent: EC19D01WADK.pdf
EC19D01-R2
EC19D01-R2
Hent: EC19D01-R2.pdf
EC19W01-RL
EC19W01-RL
Hent: EC19W01-RL.pdf
EC1924-000
EC1924-000
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: HEATSHK 19.0MM ID 50MM L GRN