B25834C6476K4
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B25834C6476K4
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 47UF 10% 900VAC SCREW
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for B25834C6476K4
Varenummer B25834C6476K4 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 47UF 10% 900VAC SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3994 pcs Datablad
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 900V
Tolerance ±10% Afslutning Threaded, Male
Serie B25834 Vurderinger -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B25834C6476K 4
B25834C6476K004
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Chassis, Stud Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized Detaljeret beskrivelse 47µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitans 47µF Applikationer Commutating; Damping