B25834D475K4
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B25834D475K4
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 4.7UF 10% 1.4KVAC SCREW
Dataark: B25834D475K4.pdf
  • Besked
Specifikationer for B25834D475K4
Varenummer B25834D475K4 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 4.7UF 10% 1.4KVAC SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3901 pcs Datablad B25834D475K4.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 1400V (1.4kV)
Tolerance ±10% Afslutning Threaded, Male
Størrelse / Dimension 2.528" Dia (64.20mm) Serie B25834
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne B25834D 475K 4
B25834D0475K004
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C Monteringstype Chassis, Stud Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 1.378" (35.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 6.929" (176.00mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized
Detaljeret beskrivelse 4.7µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapacitans 4.7µF