B32529C0102J189
EPCOSEPCOS
B32529C0102J189 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B32529C0102J189
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 1000PF 5% 63VDC RADIAL
Dataark: B32529C0102J189.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2800 pcs
5600 pcs
  • Besked
Specifikationer for B32529C0102J189
Varenummer B32529C0102J189 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 1000PF 5% 63VDC RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1144353 pcs Datablad B32529C0102J189.pdf
Spændingsvurdering - DC 63V Spændingsværdi - AC 40V
Tolerance ±5% Afslutning PC Pins
Størrelse / Dimension 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serie B32529
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Radial Andre navne 495-77008-2
B32529C 102J189
B32529C0102J189-ND
B32529C102J189
B32529C102J189-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.256" (6.50mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detaljeret beskrivelse 1000pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitans 1000pF