B32529C0105M289
EPCOSEPCOS
B32529C0105M289 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B32529C0105M289
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 1UF 20% 63VDC RADIAL
Dataark: B32529C0105M289.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
7200 pcs
  • Besked
Specifikationer for B32529C0105M289
Varenummer B32529C0105M289 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 1UF 20% 63VDC RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 525748 pcs Datablad B32529C0105M289.pdf
Spændingsvurdering - DC 63V Spændingsværdi - AC 40V
Tolerance ±20% Afslutning PC Pins
Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm) Serie B32529
Vurderinger - Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Radial Andre navne B32529C 105M289
B32529C105M289
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.374" (9.50mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detaljeret beskrivelse 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitans 1µF