B32529C0155M189
EPCOSEPCOS
B32529C0155M189 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B32529C0155M189
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC RADIAL
Dataark: B32529C0155M189.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4400 pcs
  • Besked
Specifikationer for B32529C0155M189
Varenummer B32529C0155M189 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 301842 pcs Datablad B32529C0155M189.pdf
Spændingsvurdering - DC 63V Spændingsværdi - AC 40V
Tolerance ±20% Afslutning PC Pins
Størrelse / Dimension 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm) Serie B32529
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Radial Andre navne B32529C 155M189
B32529C155M189
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.413" (10.50mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detaljeret beskrivelse 1.5µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitans 1.5µF