B32671L9682J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B32671L9682J000
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL
Dataark: B32671L9682J000.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B32671L9682J000
Varenummer B32671L9682J000 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 508582 pcs Datablad B32671L9682J000.pdf
Spændingsvurdering - DC 1000V (1kV) Spændingsværdi - AC 250V
Tolerance ±5% Afslutning PC Pins
Størrelse / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serie B32671L
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Andre navne B32671L9682J
Driftstemperatur -55°C ~ 110°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.354" (9.00mm)
Funktioner High Temperature Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized
Detaljeret beskrivelse 6800pF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitans 6800pF