B32671P5823K000
EPCOSEPCOS
B32671P5823K000 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B32671P5823K000
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 0.082UF 10% 520VDC RAD
Dataark: B32671P5823K000.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for B32671P5823K000
Varenummer B32671P5823K000 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 0.082UF 10% 520VDC RAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 134882 pcs Datablad B32671P5823K000.pdf
Spændingsvurdering - DC 520V Spændingsværdi - AC 200V
Tolerance ±10% Afslutning PC Pins
Størrelse / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serie B32671P
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Andre navne 495-4748
B32671P5823K
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.354" (9.00mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized
Detaljeret beskrivelse 0.082µF Film Capacitor 200V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitans 0.082µF