B32686S2223K563
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B32686S2223K563
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW
Dataark: B32686S2223K563.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
192 pcs
  • Besked
Specifikationer for B32686S2223K563
Varenummer B32686S2223K563 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6526 pcs Datablad B32686S2223K563.pdf
Spændingsvurdering - DC 2000V (2kV) Spændingsværdi - AC 500V
Tolerance ±10% Afslutning Screw Terminals
Størrelse / Dimension 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Serie B32686S
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Rectangular Box Driftstemperatur -55°C ~ 100°C
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand 1.122" (28.50mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.886" (22.50mm) Funktioner -
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhms Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized
Detaljeret beskrivelse 0.022µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapacitans 0.022µF