B32794D8335K
EPCOSEPCOS
B32794D8335K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B32794D8335K
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 3.3UF 10% 875VDC RADIAL
Dataark: B32794D8335K.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for B32794D8335K
Varenummer B32794D8335K Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 3.3UF 10% 875VDC RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15724 pcs Datablad B32794D8335K.pdf
Spændingsvurdering - DC 875V Spændingsværdi - AC 350V
Tolerance ±10% Afslutning PC Pins
Størrelse / Dimension 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) Serie B32794
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Andre navne B32794D8335K000
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 1.083" (27.50mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.965" (24.50mm)
Funktioner - ESR (Equivalent Series Resistance) 8.2 mOhms
Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized Detaljeret beskrivelse 3.3µF Film Capacitor 350V 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitans 3.3µF Applikationer DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression