B37830R0100K021
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B37830R0100K021
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ARRAY 10PF 25V NP0 0504
Dataark: B37830R0100K021.pdf
  • Besked
Specifikationer for B37830R0100K021
Varenummer B37830R0100K021 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ARRAY 10PF 25V NP0 0504 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4036 pcs Datablad B37830R0100K021.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±10%
Temperaturkoefficient C0G, NP0 Størrelse / Dimension 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Serie - Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 0504 (1410 Metric)
Antal kondensatorer 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.028" (0.70mm) Dielektrisk materiale Ceramic
Detaljeret beskrivelse 10pF Isolated Capacitor 2 Array 25V C0G, NP0 0504 (1410 Metric) Kredsløbstype Isolated
kapacitans 10pF