B37923K5000B860
EPCOSEPCOS
B37923K5000B860 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B37923K5000B860
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP CER 0.8PF 50V C0H 0402
Dataark: B37923K5000B860.pdf
  • Besked
Specifikationer for B37923K5000B860
Varenummer B37923K5000B860 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP CER 0.8PF 50V C0H 0402 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3465 pcs Datablad B37923K5000B860.pdf
Spændingsvurdering 50V Tolerance ±0.1pF
Tykkelse (Max) 0.022" (0.55mm) Temperaturkoefficient C0H
Størrelse / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie B37923K
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner High Q, Low Loss Detaljeret beskrivelse 0.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0H 0402 (1005 Metric)
kapacitans 0.8pF Applikationer RF, Microwave, High Frequency