B41252A688M
EPCOSEPCOS
B41252A688M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B41252A688M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Dataark: B41252A688M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
240 pcs
  • Besked
Specifikationer for B41252A688M
Varenummer B41252A688M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19784 pcs Datablad B41252A688M.pdf
Spændingsvurdering 80V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Serie B41252 Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In Andre navne B41252A 688M
B41252A0688M000
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.394" (10.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitans 6800µF