B41252C9228M
Produkt oversigt
Varenummer: B41252C9228M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Dataark: B41252C9228M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
240 pcs
  • Besked
Specifikationer for B41252C9228M
Varenummer B41252C9228M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33231 pcs Datablad B41252C9228M.pdf
Spændingsvurdering 100V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Serie B41252 Ripple Current @ Low Frequency 2.76A @ 120Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Andre navne B41252C9228M000 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitans 2200µF Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B412F-2T
B412F-2T
producenter: Crydom
Beskrivelse: RECT BRIDGE SGL PHASE 12A
På lager: 2787 pcs
Hent:
RFQ
B41456B4220M000
B41456B4220M000
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 220000UF 20% 16V SCREW
På lager: 1750 pcs
Hent: B41456B4220M000.pdf
RFQ
B412F-2
B412F-2
producenter: Crydom