B41858C4337M
Produkt oversigt
Varenummer: B41858C4337M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Dataark: B41858C4337M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B41858C4337M
Varenummer B41858C4337M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 428695 pcs Datablad B41858C4337M.pdf
Spændingsvurdering 16V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension -
Serie B41858 Ripple Current @ High Frequency 436mA @ 100kHz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B41858C4337M000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 274 mOhm @ 10kHz Detaljeret beskrivelse 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitans 330µF Applikationer Automotive
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B41858C4337M8
B41858C4337M8
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL