B43044F2226M
Produkt oversigt
Varenummer: B43044F2226M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Dataark: B43044F2226M.pdf
  • Besked
Specifikationer for B43044F2226M
Varenummer B43044F2226M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6388 pcs Datablad B43044F2226M.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Serie B43044 Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 2.3 Ohms Højde - Siddende (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitans 22µF Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B43044A9476M
B43044A9476M
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
På lager: 4556 pcs
Hent: B43044A9476M.pdf
RFQ
B43044F2107M
B43044F2107M
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
På lager: 2866 pcs
Hent: B43044F2107M.pdf
RFQ
B4305C
B4305C
producenter: Laird Technologies - Antennas
Beskrivelse: RF ANT 440MHZ WHIP STR NMO BASE