B43086F2685M
Produkt oversigt
Varenummer: B43086F2685M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL
Dataark: B43086F2685M.pdf
  • Besked
Specifikationer for B43086F2685M
Varenummer B43086F2685M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3111 pcs Datablad B43086F2685M.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension -
Serie B43086 Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne B43086F2685M000
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 6.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitans 6.8µF