B43231C5337M
Produkt oversigt
Varenummer: B43231C5337M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% SNAP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
240 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43231C5337M
Varenummer B43231C5337M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18218 pcs Datablad
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension - Serie B43231
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Andre navne B43231C5337M000 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 330µF Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapacitans 330µF Applikationer General Purpose