B43305B2188M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43305B2188M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Dataark: B43305B2188M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
240 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43305B2188M
Varenummer B43305B2188M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12930 pcs Datablad B43305B2188M.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Serie B43305 Ripple Current @ Low Frequency 3.23A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Andre navne B43305B2188M000 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 100 mOhms
Højde - Siddende (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 70 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapacitans 1800µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B43305B2188M80
B43305B2188M80
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
På lager: 12811 pcs
Hent: B43305B2188M80.pdf
RFQ
B43305B2158M62
B43305B2158M62
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
På lager: 15858 pcs
Hent: B43305B2158M62.pdf
RFQ
B43305B2158M67
B43305B2158M67
Hent: B43305B2158M67.pdf
B43305B2188M87
B43305B2188M87
Hent: B43305B2188M87.pdf
B43305B2188M67
B43305B2188M67
Hent: B43305B2188M67.pdf
B43305B2188M62
B43305B2188M62
Hent: B43305B2188M62.pdf
B43305B2188M60
B43305B2188M60