B43501A2128M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43501A2128M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Dataark: B43501A2128M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
320 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43501A2128M
Varenummer B43501A2128M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14304 pcs Datablad B43501A2128M.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Serie B43501 Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Andre navne B43501A2128M000 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 110 mOhms
Højde - Siddende (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 85 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitans 1200µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B43501A187M87
B43501A187M87
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
På lager: 26973 pcs
Hent: B43501A187M87.pdf
RFQ
B43501A2128M67
B43501A2128M67
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
På lager: 15521 pcs
Hent: B43501A2128M67.pdf
RFQ
B43501A2128M80
B43501A2128M80
Hent: B43501A2128M80.pdf
B43501A187M67
B43501A187M67
Hent: B43501A187M67.pdf
B43501A2128M82
B43501A2128M82
Hent: B43501A2128M82.pdf
B43501A187M80
B43501A187M80
Hent: B43501A187M80.pdf
B43501A2128M62
B43501A2128M62
Hent: B43501A2128M62.pdf
B43501A187M82
B43501A187M82
Hent: B43501A187M82.pdf
B43501A187M60
B43501A187M60
Hent: B43501A187M60.pdf
B43501A2128M87
B43501A2128M87
Hent: B43501A2128M87.pdf
B43501A187M62
B43501A187M62
Hent: B43501A187M62.pdf
B43501A2128M60
B43501A2128M60