B43501B3337M
Produkt oversigt
Varenummer: B43501B3337M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP
Dataark: B43501B3337M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
520 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43501B3337M
Varenummer B43501B3337M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25713 pcs Datablad B43501B3337M.pdf
Spændingsvurdering 385V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Serie B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.88A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Andre navne B43501B3337M000 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 330 mOhms
Højde - Siddende (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 330µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 200 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitans 330µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B43501B3227M60
B43501B3227M60
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
På lager: 26154 pcs
Hent: B43501B3227M60.pdf
RFQ
B43501B3337M60
B43501B3337M60
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP
På lager: 23801 pcs
Hent: B43501B3337M60.pdf
RFQ
B43501B3337M62
B43501B3337M62
Hent: B43501B3337M62.pdf
B43501B3227M80
B43501B3227M80
Hent: B43501B3227M80.pdf
B43501B3337M67
B43501B3337M67