B43501C2227M
Produkt oversigt
Varenummer: B43501C2227M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Dataark: B43501C2227M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
640 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43501C2227M
Varenummer B43501C2227M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 47373 pcs Datablad B43501C2227M.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Serie B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Andre navne B43501C2227M000 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 580 mOhms
Højde - Siddende (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 450 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 450 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitans 220µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B43501C2157M62
B43501C2157M62
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
På lager: 55243 pcs
Hent: B43501C2157M62.pdf
RFQ
B43501C2227M87
B43501C2227M87
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
På lager: 44106 pcs
Hent: B43501C2227M87.pdf
RFQ
B43501C2157M87
B43501C2157M87
Hent: B43501C2157M87.pdf
B43501C2227M67
B43501C2227M67
Hent: B43501C2227M67.pdf
B43501C2227M60
B43501C2227M60