B43508C2827M
Produkt oversigt
Varenummer: B43508C2827M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Dataark: B43508C2827M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
320 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43508C2827M
Varenummer B43508C2827M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21226 pcs Datablad B43508C2827M.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Serie B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.394" (10.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 200 mOhms Højde - Siddende (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz Detaljeret beskrivelse 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitans 820µF Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B43508C2687M62
B43508C2687M62
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
På lager: 21654 pcs
Hent: B43508C2687M62.pdf
RFQ
B43508C2827M2
B43508C2827M2
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
På lager: 22725 pcs
Hent: B43508C2827M2.pdf
RFQ
B43508C2687M7
B43508C2687M7
Hent: B43508C2687M7.pdf
B43508C2827M62
B43508C2827M62
Hent: B43508C2827M62.pdf
B43508C2827M67
B43508C2827M67