B43508E2277M
Produkt oversigt
Varenummer: B43508E2277M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Dataark: B43508E2277M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
640 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43508E2277M
Varenummer B43508E2277M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46727 pcs Datablad B43508E2277M.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Serie B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.394" (10.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 580 mOhms Højde - Siddende (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 430 mOhm @ 100Hz Detaljeret beskrivelse 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 430 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitans 270µF Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B43508E2228M62
B43508E2228M62
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
På lager: 7891 pcs
Hent: B43508E2228M62.pdf
RFQ
B43508E2277M2
B43508E2277M2
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
På lager: 45639 pcs
Hent: B43508E2277M2.pdf
RFQ
B43508E2277M80
B43508E2277M80
Hent: B43508E2277M80.pdf
B43508E2277M60
B43508E2277M60
Hent: B43508E2277M60.pdf
B43508E2228M82
B43508E2228M82
Hent: B43508E2228M82.pdf
B43508E2228M67
B43508E2228M67
Hent: B43508E2228M67.pdf
B43508E2277M7
B43508E2277M7
Hent: B43508E2277M7.pdf
B43508E2228M87
B43508E2228M87
Hent: B43508E2228M87.pdf
B43508E2277M62
B43508E2277M62
Hent: B43508E2277M62.pdf
B43508E2228M7
B43508E2228M7
Hent: B43508E2228M7.pdf
B43508E2228M80
B43508E2228M80
Hent: B43508E2228M80.pdf
B43508E2277M67
B43508E2277M67