B43564B2159M7
Produkt oversigt
Varenummer: B43564B2159M7
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
Dataark: B43564B2159M7.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 812 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
32 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43564B2159M7
Varenummer B43564B2159M7 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 812 pcs Datablad B43564B2159M7.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 3.028" Dia (76.90mm)
Serie B43564 Ripple Current @ Low Frequency 27.4A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Screw Terminals
Andre navne B43564B2159M007 Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Blyafstand 1.248" (31.70mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 10 mOhms
Højde - Siddende (Max) 6.681" (169.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitans 15000µF