B43584A5568M3
EPCOSEPCOS
B43584A5568M3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43584A5568M3
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Dataark: B43584A5568M3.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 631 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
32 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43584A5568M3
Varenummer B43584A5568M3 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 631 pcs Datablad B43584A5568M3.pdf
Spændingsvurdering 450V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 3.028" Dia (76.90mm)
Serie B43584 Ripple Current @ Low Frequency 17.4A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Screw Terminals
Andre navne B43584A5568M003 Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Blyafstand 1.248" (31.70mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 23 mOhms
Højde - Siddende (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 19 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 19 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitans 5600µF