B43644B5337M080
EPCOSEPCOS
B43644B5337M080 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43644B5337M080
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Dataark: B43644B5337M080.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
240 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43644B5337M080
Varenummer B43644B5337M080 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16460 pcs Datablad B43644B5337M080.pdf
Spændingsvurdering 450V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Serie B43644 Ripple Current @ Low Frequency 1.62A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Andre navne B43644B5337M 80
B43644B5337M80
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 480 mOhms
Højde - Siddende (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 310 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 310 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitans 330µF