B43858C2336M
EPCOSEPCOS
B43858C2336M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43858C2336M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Dataark: B43858C2336M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43858C2336M
Varenummer B43858C2336M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 321205 pcs Datablad B43858C2336M.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie B43858 Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B43858C2336M000 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitans 33µF Applikationer General Purpose