B43858C4335M
EPCOSEPCOS
B43858C4335M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43858C4335M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Dataark: B43858C4335M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
12000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43858C4335M
Varenummer B43858C4335M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 417732 pcs Datablad B43858C4335M.pdf
Spændingsvurdering 350V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie B43858 Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B43858C4335M000 Driftstemperatur -25°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitans 3.3µF Applikationer General Purpose