B43867F2226M
Produkt oversigt
Varenummer: B43867F2226M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Dataark: B43867F2226M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43867F2226M
Varenummer B43867F2226M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 212276 pcs Datablad B43867F2226M.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Serie B43867 Ripple Current @ Low Frequency 185mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 277mA @ 100kHz Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne B43867F2226M000
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 140°C
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 140°C kapacitans 22µF