B57862S0502F040
EPCOSEPCOS
B57862S0502F040 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B57862S0502F040
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
Dataark: B57862S0502F040.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B57862S0502F040
Varenummer B57862S0502F040 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28289 pcs Datablad B57862S0502F040.pdf
Serie - Modstand i ohm @ 25 ° C 5k
Modstandstolerance ±1% Strøm - Max 60mW
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Bead
Andre navne 495-2168
B57862S 502F 40
B57862S502F40
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Monteringstype Free Hanging Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Længde - Bly Wire 1.44" (36.50mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse NTC Thermistor 5k Bead B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3988K B0 / 50 -
B Værdi Tolerance ±1%