B57891M302F2
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B57891M302F2
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse THERMISTOR NTC 3KOHM DISC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B57891M302F2
Varenummer B57891M302F2 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse THERMISTOR NTC 3KOHM DISC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 127958 pcs Datablad
Serie - Modstand i ohm @ 25 ° C 3k
Modstandstolerance ±1% Strøm - Max 200mW
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Andre navne B57891M 302F 2 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Længde - Bly Wire - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse NTC Thermistor 3k Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Værdi Tolerance ±3%