B58623K0510A014
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B58623K0510A014
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse PRESSURE SENSOR AUS 0.100 KC V4
Dataark: B58623K0510A014.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
15 pcs
  • Besked
Specifikationer for B58623K0510A014
Varenummer B58623K0510A014 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse PRESSURE SENSOR AUS 0.100 KC V4 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1150 pcs Datablad B58623K0510A014.pdf
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.5 V Afslutningsstil Solder Pad
Serie CAU-T Tryk Type Sealed Gauge
Port Style Threaded Havnestørrelse Male - M5
Pakke / tilfælde Module Output Type Analog Voltage
Produktion 0.5 V ~ 4.5 V Andre navne B58623K 510A 14
B58623K510A14
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C Driftstryk 1.45 PSI (10 kPa)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maks. Tryk 2.18 PSI (15 kPa)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Temperature Compensated
Detaljeret beskrivelse Pressure Sensor 1.45 PSI (10 kPa) Sealed Gauge Male - M5 0.5 V ~ 4.5 V Module Nøjagtighed ±2%