B59008C0120A040
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59008C0120A040
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL
Dataark: B59008C0120A040.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B59008C0120A040
Varenummer B59008C0120A040 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46385 pcs Datablad B59008C0120A040.pdf
Leverandør Device Package - Serie -
Modstandstolerance - Modstand @ 25 ° C 250 Ohms
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 495-76318
B59008C 120A 40
B59008C0120A040-ND
B59008C120A40
B59008C120A40-ND
Driftstemperatur 90°C ~ 160°C
Monteringstype PCB, Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse PTC Thermistor 250 Ohms Radial