B59100C0140A070
EPCOSEPCOS
B59100C0140A070 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59100C0140A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Dataark: B59100C0140A070.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59100C0140A070
Varenummer B59100C0140A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 153948 pcs Datablad B59100C0140A070.pdf
Leverandør Device Package - Serie B59100
Modstandstolerance - Modstand @ 25 ° C 100 Ohms
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne B59100C 140A 70
B59100C140A70
B59100C140A70-ND
Driftstemperatur 90°C ~ 150°C
Monteringstype PCB, Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse PTC Thermistor 100 Ohms Radial