B59980C0160A070
EPCOSEPCOS
B59980C0160A070 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59980C0160A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE RADIAL
Dataark: 1.B59980C0160A070.pdf2.B59980C0160A070.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59980C0160A070
Varenummer B59980C0160A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse PTC RESET FUSE RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 218983 pcs Datablad 1.B59980C0160A070.pdf2.B59980C0160A070.pdf
Spænding - Maks 54V Type Ceramic
Tykkelse (Max) - Størrelse / Dimension 0.256" Dia x 0.138" T (6.50mm x 3.50mm)
Serie - Modstand - Post Trip (R1) (Max) 25 Ohms
Modstand - Initial (Ri) (Min) 16.5 Ohms Vurderinger -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Disc
Andre navne B59980C 160A 70
B59980C160A70
B59980C160A70-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.394" (10.00mm) Detaljeret beskrivelse Ceramic PTC Resettable Fuse 54V Ih Through Hole Radial, Disc
Nuværende - Max 1A Godkendelser UL, VDE