B62152P0015X030
EPCOSEPCOS
B62152P0015X030 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B62152P0015X030
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FERRITE CORE 2 HOLE 1.6UH N30
Dataark: B62152P0015X030.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
40000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B62152P0015X030
Varenummer B62152P0015X030 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FERRITE CORE 2 HOLE 1.6UH N30 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 619699 pcs Datablad B62152P0015X030.pdf
Bredde 2.15mm Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Serie B62152
Andre navne B62152P 15X 30
B62152P15X30
B62152P15X30-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale N30 Længde 3.65mm
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indledende permeabilitet (μi) 4300
Induktansfaktor (Al) 1.6µH Højde 1.45mm