B65807C0160A048
EPCOSEPCOS
B65807C0160A048 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B65807C0160A048
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FERRITE CORE RM 160NH N48 2PCS
Dataark: B65807C0160A048.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for B65807C0160A048
Varenummer B65807C0160A048 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FERRITE CORE RM 160NH N48 2PCS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 122676 pcs Datablad B65807C0160A048.pdf
Bredde 8.20mm Tolerance ±3%
Leverandør Device Package RM 6 Serie B65807
Andre navne B65807C 160A 48
B65807C160A48
B65807C160A48-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale N48 Længde 17.90mm
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfaktor (Al) 160nH
Højde 6.25mm Gap Gapped