B78108T1122K000
Produkt oversigt
Varenummer: B78108T1122K000
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 610MA 250 MOHM
Dataark: B78108T1122K000.pdf
  • Besked
Specifikationer for B78108T1122K000
Varenummer B78108T1122K000 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 610MA 250 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4268 pcs Datablad B78108T1122K000.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie MCC
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne B78108T1122K
B78108T1122K-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.96MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 170MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 250 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 610mA Nuværende - Mætning -