B78148T1102K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B78148T1102K
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 630MA 250 MOHM TH
Dataark: B78148T1102K.pdf
  • Besked
Specifikationer for B78148T1102K
Varenummer B78148T1102K Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FIXED IND 1UH 630MA 250 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2859 pcs Datablad B78148T1102K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.130" Dia (3.30mm)
Afskærmning Unshielded Serie MCC
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Radial
Andre navne B78148T1102K000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25.2MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.386" (9.80mm) Frekvens - Selvresonans 180MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 250 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 630mA Nuværende - Mætning -