B78148T1124K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B78148T1124K000
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FIXED IND 120UH THROUGH HOLE
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B78148T1124K000
Varenummer B78148T1124K000 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FIXED IND 120UH THROUGH HOLE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 584717 pcs Datablad
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.130" Dia (3.30mm)
Afskærmning Unshielded Serie MCC
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Radial
Andre navne B78148T1124K
B78148T1124K-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
selvinduktion 120µH Højde - Siddende (Max) 0.386" (9.80mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 120µH Unshielded Wirewound Inductor Radial