B82143A1223K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B82143A1223K
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 900MA 370 MOHM TH
Dataark: B82143A1223K.pdf
  • Besked
Specifikationer for B82143A1223K
Varenummer B82143A1223K Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FIXED IND 22UH 900MA 370 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6432 pcs Datablad B82143A1223K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie HBC
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 2.52MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 22µH Højde - Siddende (Max) -
Frekvens - Selvresonans 13MHz Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 370 mOhm Max Axial
DC-modstand (DCR) 370 mOhm Max Nuværende vurdering 900mA