B82422T1122J000
EPCOSEPCOS
B82422T1122J000 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B82422T1122J000
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 390MA 700 MOHM
Dataark: B82422T1122J000.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B82422T1122J000
Varenummer B82422T1122J000 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 390MA 700 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 635699 pcs Datablad B82422T1122J000.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 (3225 Metric) Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie SIMID
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne B82422T1122J
B82422T1122J-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.96MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.083" (2.10mm) Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 700 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 700 mOhm Max
Nuværende vurdering 390mA Nuværende - Mætning -