B82422X0100
EPCOSEPCOS
B82422X0100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B82422X0100
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse KIT INDUCTOR 1210-A SERIES
Dataark: 1.B82422X0100.pdf2.B82422X0100.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for B82422X0100
Varenummer B82422X0100 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse KIT INDUCTOR 1210-A SERIES Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1163 pcs Datablad 1.B82422X0100.pdf2.B82422X0100.pdf
Stil Wirewound Serie 1210-A
Antal 360 Pieces (24 Values - 15 Each) Emballage Plastic Box with Bin Guide
Pakker inkluderet 1210 (3225 Metric) Andre navne 495-1679
B82422X 100
B82422X 100V 3
B82422X01000000
B82422X100
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ceramic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Kit Type Fixed Induktansområde 15nH ~ 100µH