B82432T1122K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B82432T1122K000
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.2A 100 MOHM
Dataark: B82432T1122K000.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B82432T1122K000
Varenummer B82432T1122K000 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.2A 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 252963 pcs Datablad B82432T1122K000.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie SIMID
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne B82432T1122K
B82432T1122K-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.96MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 100MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 100 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.2A Nuværende - Mætning -