B84142A0010A166
EPCOSEPCOS
B84142A0010A166 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B84142A0010A166
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHASS
Dataark: B84142A0010A166.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for B84142A0010A166
Varenummer B84142A0010A166 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHASS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4794 pcs Datablad B84142A0010A166.pdf
Spændingsvurdering DC 250V Spændingsvurdering AC 250V
Afslutningsstil Quick Connect Serie B84142
Andre navne 495-75254
B84142A 10A166
B84142A0010A166-ND
B84142A10A166
Driftstemperatur -25°C ~ 100°C
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant selvinduktion -
Frekvens - Drift 50/60Hz Filter type Single Phase
Nuværende 10A Konfiguration Single Stage