B84142C0180S081
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B84142C0180S081
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse LINE FILTER 1.5KVDC 180A CHASSIS
Dataark: B84142C0180S081.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 147 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 147 pcs
  • Besked
Specifikationer for B84142C0180S081
Varenummer B84142C0180S081 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse LINE FILTER 1.5KVDC 180A CHASSIS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 147 pcs Datablad B84142C0180S081.pdf
Spændingsvurdering DC 1500V (1.5kV) Spændingsvurdering AC -