B84143B0600S080
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B84143B0600S080
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT
Dataark: B84143B0600S080.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 90 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 90 pcs
  • Besked
Specifikationer for B84143B0600S080
Varenummer B84143B0600S080 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 90 pcs Datablad B84143B0600S080.pdf
Spændingsvurdering DC - Spændingsvurdering AC (fase til fase) 300V
Spændingsvurdering AC - Afslutningsstil Terminal Post
Serie B84143B Andre navne B84143B 600S 80
B84143B600S80
B84143B600S80-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 100°C Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
selvinduktion 130µH Frekvens - Drift 50 ~ 60Hz
Filter type Three Phase (Delta) Nuværende 600A